O nás

Firma LeoCzech vznikla v roce 1999 jako společnost s ručením omezeným. Téhož roku odkoupila 60% podíl nizozemská společnost Huhtamaki Paper Recycling BV. Její mateřskou firmou je mezinárodní společnost s finským vedením - Huhtamaki Oyj. V roce 2011 se stala společnost Huhtamaki stoprocentním vlastníkem LeoCzech spol. s r.o.

Huhtamaki je mezinárodním řetězcem firem s pobočkami v Evropě, Asii, Africe i Americe. Vlastní síť papíren, tiskáren a obchodních společností.

Již od počátku činnosti si LeoCzech spol. s r.o. vybudoval stabilní pozici na českém trhu.

Spolupracujeme s řadou firem, které nám dodávají materiál ke zpracování, jako jsou tiskárny, obchody, zpracovatelské závody, ale i školy a zájmové organizace. Na straně odběratelů jsou to zejména papírny v tuzemsku i ve světě. Jsme výhradním dodavatelem materiálu do sesterské společnosti, papírny Huhtamaki Czech Republic Přibyslavice. Tato papírna používá při své výrobě technologii nasávané papíroviny. Její pomocí vyrábí krabičky a proložky na vejce, ovoce a fixační části obalů pro elektroniku.

Při zpracování odpadní folie spolupracujeme na straně odběratelů s renomovanými zpracovateli a obchodníky, kteří působí po celém světě. Od roku 2003 je naše společnost držitelem certifikátu jakost dle norem ISO 9001:2000, uděleným společností BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC a od roku 2013 jsme držitelem certifikátu FSC, uděleným společností SCS global services USA.